СРОЧНО ОЧЕНЬ ПОМОГИТЕ!!!!ДАЮ 20б 3.Тіло рухається зі швидкістю 9км/год. Визначте масу цього тіла,

якщо його кінетична енергія становить 6,25 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Зінчук Саша.

Ответ:

m =2 кг

Объяснение:

Кінетична енергія - E(k)

E(k) = (m*v^{2}) / 2        (ну.., це все одно що 3=6/2 для прикладу)

m*v^{2} = Ek * 2            (а це для прикладу все одно що 2*3=6)

m = (Ek * 2) / v^{2}

(це я розписував для тих хто не уміє виводити формули)

Іще одна проблемка: у нас швидкість записана в км/год, а нам потрібно м/сек

1 км/год =   1000м/3600сек

9 км/год =  9000м/3600сек  

9 км/год =  2,5 м/сек

Підставляємо числа:

m =(6,25 * 2) / 2,5^{2}

m =12,5 / 6,25

m =2 кг