Вазначити енергію конденсатора, якщо його ємність 0.25мкФ, а різниця потенціалів між пластинами

400 В. Який заряд має конденсатор?

Ответы на вопрос

Отвечает Драчёв Никита.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

C = 0.25 мкФ = 0.25*10^-6 Ф

φ1-φ2 = U = 400 В

Знайти:

W - ?

q - ?

W = CU^2/2 = 0.25*10^-6*400^2/2 = 0.02 Дж

C = q/U =>

q = C*U = 0.25*10^-6*400 = 10^-4 Кл = 0.1 мКл