Камінь кинули вертикально вгору зі швидкістю 5 м/с. На яку максимальну висоту підніметься камінь,

якщо знехтувати опором повітря. g=10 *

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Настя.

Ответ:

1.25m

Объяснение:

v0=5м/c

v=0м/c

Ep=mgh

Ek=mv²/2

Ep=Ek

mgh=mv²/2

h=v²/2g=25/20=1.25м