З якої висоти впало тіло, якщо на висоті 20 м, воно мало швидкість 10 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Вадим.

Відповідь:

H= 15 м

Пояснення:

h=gt^2/2

V=gt

t=V/g = 10 м/с /9,8 м/с^2 = 1 c (приблизно)

h=9,8 м/с^2 * (1 с)^2/2 = 5 м (приблизно)

отже, H= h0 +h = 10 м+ 5 м = 15 м

ІІ спосіб (Закон збереження енергії)

mgH=mV^2/2+mgh

H=V^2/2g +h

H=100/(2*10)+10 = 5 (м)