Як зміниться сила взаємодії двох точкових зарядів якщо відстань між ними зменшити в 3 рази?

(відповідь пояснити). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобпат Александр.

Ответ:

Объяснение:

Была сила взаимодействия:

F = k·q₁·q₂/r²

Стала сила взаимодействия:

F' = k·q₁·q₂/(r/3)² = 9· k·q₁·q₂/r² = 9·F

Сила увеличилась в 9 раз.