Срочнооооооо! Заранее спасибо. За допомогою рухомого блоку масою 4 кг піднімають вантаж масою 50

кг. Яку силу у Н прикладають до вільного кінця мотузки? Тертям знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.

Ответ:m=20 кг

F=125 Н

h=2 м

η=?

n= \frac{mgh}{2Fh} = \frac{mg}{2F} = 20 кг * 9,8 Н/кг / 2 / 125 Н=196 Н / 250 Н=0,784=78,4%.

Объяснение: