Людина витягла з колодязя завглибшки 12 м відро з водою масою 10 кг і поставила його на лаву

висотою 1 м. Порівняйте потенціальну енергію відра до і після підняття. Збільшилася вона чи зменшилася? На скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврик Виталий.

Ответ:

m=10кг

h1=12м

h2=1м

E1=?

E2=?

E1=10*10*12=1200Дж

E2=10*10*1=100Дж

Объяснение: