Помогите решить задачу:(сори пишу на укр.) Металеву деталь покривають шаром нікелю за допомогою

електролізу протягом 5 год. Сила струму весь час електролізу становить 0,5 А, площа поверхні деталі складає 200 см^2. Якої товщини осів на поверхні деталі шар нікелю. Кто поможет дам 5 балов.

Ответы на вопрос

Отвечает Калесникова Вика.

Відповідь:

Пояснення:T = 5 год = 18000 с

І = 0,5 А

S = 200 cм2 = 0,02 м2

k = 3,04*10 ^{-7} кг/Кл

ρ = 8 900 кг/м3

h - ?

m=kIt

m = ρV , V = Sh

m = ρSh

kIt = ρSh

h = kIt/ρS

h= \frac{3,04*10 ^{-7}*0,5*18000 }{8900*0,02} =15* 10^{-6} м = 15 мкм