Визначте кінетичну енергію легковика масою 1,2 тонни, який рухається по шосе зі швидкістю 90км/

год​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Диана.

Дано:

m - 1,2т - 1200кг

U - 90км\ч = 25м\с

-----------------

Е кин - ?

Формула

Е кин = \frac{mu^{2} }{2}

Решение

Е кин = \frac{625*1200}{2}= 375000Дж = 375кДж

Ответ: 375кДж

Удачи!