Визначити енергію пружно деформованого тіла з жорсткістю 20 Н/м, а видовженням 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Радиминский Владислав.

Ответ:

Дано:

K = 20 H\м

х = 5 см = 0,05 м

Знайти: Еп -?

Объяснение:

Еп = К*х 2( в квадрате) / 2 = 20*0,05( в квадрате) \ 2 = 0,025 Дж