Знайдіть кінетичну енергію тіла масою 5 кг яке рухається зі шкидкістю 10м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Скаржинский Ярослав.

Ответ:

250 Дж

Объяснение:

m= 5 кг

v= 10 м/с

Eк-?

Eк=mv²/2=5*10²/2=250 Дж