ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!! даю 100б Для створення на поверхні деталі захисного

покриття з нікелю використовують процес електролізу.Якою будетовщна шару якщо електроліз триває 10 хв за сили струму 2 Ампери?Площа поверхні деталі 10 см^2.(ро)=8900 кг/м^3

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Віталій.

Ответ:

Дано:

t = 10 мин = 600 сек

m = 0,54 г = 0,54 * 10 ^ -3 кг

k = 0,33 * 10 ^ -6 кг/Кл

I - ?

Решение

m = k * I * t

I = m / k * t = 0,54 * 10 ^ -3/ 0,33 * 10 ^ -6 * 600 ≈ 2,72 A

Ответ: 2,72 А.