СРОЧНО!! Електрична духовка, що працює під напругою 220 В, за 5 хвилин виділяє 330 кДж теплоти.

Якої сили струм протікає по нагрівальному елементу духовки?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельниченко Владислав.

Дано

U=220 B

t=5 мин=300 с

Q=330 кДж=330000 Дж

I-?

Решение

Q=I*U*t

I=Q/U*t

I=330000/(220*300)=5 A

Ответ:I=5 А