Знаючи швидкість світла у вакуумі, обчислити швидкість світла в склі з показником заломлення 1,6


Ответы на вопрос

Отвечает Xubutia Irakli.

n=c/u

u=c/n

u=(3×10⁸м/с)/1.6 = 1.875×10⁸м/с

Ответ : 1.875×10⁸м/с