Визначте магнітний потік, що пронизує площадку зі сторонами 25 і 60 см, якщо магнітна індукція

становить 1.5 Тл.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Влада.

Ответ:

Объяснение:  S площадки 25 * 60 = 1500 см2

Дано:

В - 1,5Тл

S - 1500 см2=0,15м2

Ф- ?

Магнітний потік для однорідного поля  знаходимо по формулі:

Ф = В*S = 1,5Тл * 0,15м2 = 0,225 Вб