Мідний провідник, маса якого дорівнює 2 г, довжина – 10 см,уміщений горизонтально в однорідне

магнітне поле з індукцією 20 мТл. Вектормагнітної індукції горизонтальний і перпендикулярний до провідника. Визначтесилу струму, яка повинна бути у провіднику, щоб він «завис» у магнітномуполі. Вважайте, що g = 10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Оморасхабов Магомед.

Ответ:

Объяснение:

1)

Сила тяжести:

Fт = m·g = 0,002·10 = 0,02  (Н)

2)

Сила Ампера:

Fₐ = B·I·L·sin 90 = 20·10⁻³·I·0,10·1 = 2·10⁻³ · I  (H)

3)

Приравняем:

0,002 · I = 0,02

I = 0,02 / 0,002 = 10 А