Знайдіть частоту випромінювання енергія фотонів якого дорівнює 6,4*10-19 Дж​


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

Объяснение:

h - постоянная Планка = 6,63*10^(-34) Дж*с

E =hv

v = E/h = (6,4*10^-19)/(6,63*10^(-34)) = 9,65*10^14 с^-1