Коливання кульки на пружині описують рівнянням x=0,02sin(2pt+p/6). Маса кульки 100г. Обчислити

максимальну потенційну енергію.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

0,79 мДж

Объяснение:

m=0.1 кг   А=0,02 м  (из уравнения)  ω=2*π    W=?

===

k=m*ω²

W=k*A²/2

W=m*A²*ω²/2=0.1*0.02²*(2*3.14)²/2=7.9*10^-4 Дж

===========================