Визначте силу, яка діє на заряд 10 нКл в точці, напруженість якої становить 200 В/м.


Ответы на вопрос

Отвечает Хомко Андрей.

Дано

q=10 нКл=10*10^-9 Кл

E=200 В/м

F-?

Решение

F=q*E

F=10*10^-9*200=2*10^-6 Н=2 мкН

Ответ :F=2 мкН