По провіднику, довжика активної частини якого дорівнює 4 см, тече струм 25 А. Його розмістили в

однорідному магнітному полі , індукція якого становить 20 мТл. Ви-значте виконану роботу, якщо провідник перемістився на 20см перпендикулярно до сило-вих ліній.

Ответы на вопрос

Отвечает Брагар Рома.

Дано

L=4 см=0,04 м

I=25 A

В=20мТл=0,02 Тл

R=20 см=0,2 м

А-?

Решение

А=Ф*I=B*S*I=B*L*R*I

А=B*L*R*I

A=0,02*0,04*0,2*25=0,004 Дж

Ответ :А=0,004 Дж