Як зміниться енергія конденсатора, якщо його ємність зменшити у три рази, а заряд на його обкладках

зменшити у три рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергієва Руслана.

Ответ:

Объяснение:

W1 = (q^2)/(2C)

W2 = ((q/3)^2)/(2C/3) = 3*(q^2)/(9*2C) = 1/3 *(q^2)/(2C)

W2/W1 = (1/3 *(q^2)/(2C))/((q^2)/(2C)) = 1/3

W1 = 3W2 - уменьшиться в 3 раза