якщо під час обертання шліфувального круга точки на його у воді мають швидкість 95 м/с то виникає

небезпека розвивання круга чи можна цей Круг радіус якого 20 см обертати із частотою 100 1/с

Ответы на вопрос

Отвечает Ольшанський Діма.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Vmax = 95 м/с

R = 20 см = 0,20 м

ω = 100 с⁻¹

_________________

V - ?

V = ω·R

V = 100·0,20 = 20 м/с

Ответ:

Можно.