Які значення опору можна дістати, маючи три резистори по 6 кОм? Нарисуйте схеми їх з'єднання та

розрахуйте відповідний опір.

Ответы на вопрос

Отвечает Драгінда Віка.

Ответ:

Объяснение:

1) При послідовному з'єднанні резисторів їх опір підсумовується

R = R₁+R₂+R₃

6+6+6 = 18 кОм

2) При паралельному з'єднанні , та однаковим опором

R =R₁/n     R = 6/3  

R = 2 кОм

3) Два паралельно, та  послідовно

Rₓ = R₁*R₂/R₁+R₂  два паралельно

Rₓ = 6*6/6+6

Rₓ = 36/12

Rₓ = 3 кОм

R = Rₓ+R₃  загальний

R = 3+6

R = 9 кОм


Отвечает Хомутова Виктория.

Відповідь:

4кОм

Пояснення:

Є ще четвертий варіант підключення:

Два послідовно і до них ще один паралельно

Тоді опір послідовно з'єднаних резисторів 6кОм+6кОм=12кОм. Тоді загальний опір кола 1/(1/6кОм+1/12кОм)= 4 Ом