Яку глибину має шахта якщо тиск в ній повітря дорівнює 770 мм рт ст, а на поверхні тиск повітря

нормальний.? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Разность давлений:

Δp = 770 - 760 = 10 мм.рт.ст

Или

Δp = 133,3·10 ≈ 1 330 Па

из формулы:

Δp = ρ·g·h

h = Δp / (ρ·g)

Учтем, что плотность воздуха:

ρ = 1,29 кг/м³

Тогда:

h = Δp / (ρ·g) = 1 330 / (1,29·10) ≈ 100 м