Для того щоб підняти вантаж масою 10кг, до більшого плеча важеля прикладаються силу 25 Н. ККД

важеля становить 80%. На яку висоту підняли вантаж, якщо кінець більшого плеча опустився на 40 см

Ответы на вопрос

Отвечает Невзорова Ксения.

Відповідь:

8 см

Пояснення:

ККД це відношення корисної роботи до виконаної роботи. η=Акор/Апов

Повна робота- це робота сили, яку ми прикладаємо до більшого плеча важеля Апов=F*l, де F- ця сила, l- відстань, на яку опустився кінець більшого плеча.

Тоді корисна робота- зміна потенціальної енергії тіла, тобто Акор=mgh.

m-маса вантажа, h-висота, на яку підняли вантаж.

Підставимо всі формули у попередню.

η=mgh/Fl, h=ηFl/mg=0.08м=8 см