обвсліть тиск який чинить на рейки чотирирічний навантажений вагон масою 32 т на рейки , якщо площа

дотикання колеса з рейкою 4 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Мария.

Ответ: 100 МПа

Объяснение:

Дано:

m=  32 т =32000кг

S =  4 см²​ = 0,0004 м²

P -?

Загальна кількість колес: n=4 вісі * 2 колеса = 8 колес

Знайдемо силу з якою вагон тисне на поверхню:

F= mg    де  g= 10 Н/кг  -прискорення вільного падіння

F=  32000* 10= 320000 Н

Знайдемо площу всіх колес:

S1= n*S = 8* 0,0004= 0,0032 м²

Обвслимо тиск : P= F/S =320000/0,0032= 100000000 Па= 100МПа