Сколько электронов содержится в капле воды массой 0,02 г. Масса молекулы воды m = 2 ∙ 10^(-23) г.

Ответ дать в 10^22.

Ответы на вопрос

Отвечает Асауленко Вячеслав.

Ответ:

1*10²²

Объяснение:

Найдем число молекул воды в капле:

\displaystyle N=\frac{m}{m_0}=\frac{0.02}{2*10^{-23}}=10^{21} молекул

Каждая молекула содержит один атом кислорода (8 электронов) и два атома водорода (2 электрона), всего по 10 электронов на молекулу. Значит их общее количество 10²² штук.

Отвечает Коробов Никита.

Відповідь:

10^22

Пояснення:

Знайдемо кількість молекул води N=m/m0=10^21 .

Молекула води складається з 2 атомів гідрогену, кількість яких в цій порції води- 2*10^21

Та з одного атома оксигену, кількість яких 10^21

Тоді у атомі гідрогену є 1 електрон, а в атомі оксигену-8, тому кількість електронів в цій порції води- 10*10^21=10^22