4 м/с жылдамдықпенқозғалатынмассасы 3 кг дененіңкинетикалықэнергиясы неге тең?​


Ответы на вопрос

Отвечает Муслимов Эмрах.

v=3м/с

m=2кг

E=W=mv^2/2-кинетикалық энергия формуласы, сонда

E=2*3^2/2=9 Дж