Сідаючи, літак торкається поверхні зі швидкістю 288 км/год і починає гальмування з постійним

прискоренням. За сьому секунду літак проходить шлях 28 м.Визначте прискорення та швидкість руху літака у кін-ці сьомої секунди.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Макс.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 288 км/ч = 80 м/с

t = 7 с

ΔS = 28 м

___________

a - ?

V - ?

Перемещение:

S(t) = V₀·t + a·t²/2

За 6 секунд:

S(6) = 80·6 + a·6²/2 = 480 + 18·a

За 7 секунд:

S(7) = 80·7 + a·7²/2 = 560 +  24,5·a

ΔS = S(7) - S(6)

28 = 80 + 8,5·a

a = (28 - 80) / 8,5 = - 6,1 м/с²

Ускорение отрицательное, поскольку самолет тормозит.

V(7) = V₀ + a·t = 80 - 6,1·7 ≈ 37 м/с