Спіраль виготовлено з ніхромового провідника з площею поперечного перерізу S=1мм2 . Яка довжина

цього провідника, якщо за сили струму I=0,6А напруга на спіралі U=15В?

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S=1 мм2

I=0,6А

U=15В

L-?

Довжину провідника знайдемо з формули електричного опору

R=U/I ( за законом Ома) R=p*L/S

U/ I=  p*L/S  де p=1,1 ом*мм2/м - питомий опір ніхрому

звідси  L= U*S/I*p = 15*1/0,6*1,1 ≈ 22,7м