Земля рухається навколо Сонця зі швидкістю 30км/с.На яку відстань переміститься Земля за 1 год


Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Алина.

Ответ:

108 000 км

Объяснение:

v*60=км пройденые за минуту

(v*60)*60=км пройденые за один час

(30*60)*60=1800*60=108000 км.