Якою має бути маса нікелевого провідника перерізом в 1мм квадратний,щоб з нього виготовити реостат

опором 10 Ом? Густина нікеліну становить 8,8г/см3​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Макс.

Ответ:

2 грами

Объяснение:

R=p*l/S

po=m/V

R*s/p=l

V=S*H

H=l

po=m/R*S/pn*s

m=ro*(R*S/p)*S

m=8,8*10*1/42=2