Маса сніговика m=90 кг, а об'єми сніжних куль відносяться як 1:2:3. Якою є маса середньої частини

сніговика? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Димас.

Відповідь:Б) 30 кг

Пояснення:Нехай x - коефіцієнт пропорційності.

2x - середня частина сніговика.

Складаємо рівняння

1x + 2x + 3x = 90

6x = 90

x = 90/6

x = 15

2x = 2 * 15 = 30 кг