З якою силою іде електричне поле напруженість 300Н кл на заряд 6нКл?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ільків Уляна.

Дано

E=300 Н/Кл

q=6нКл=6*10^-9 Кл

F-?

Решение :

F=q*E

F=6*10^-9*300=18*10^-7 H=1,8 мкН

Ответ :F=1,8 мкН