Визначити силу тяги двигуна танка масою 5т якщо на відстані 150 м його швидкість збільшилася з

10м/с до 20 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Объяснение:

Найдем ускорение танка из формулы:

S = (V² - V₀²) / (2·a)

a = (V² - V₀²) / (2·S) = (20² - 10²) / (2·150) = 1 м/с²

Сила тяги танка:

F = m·a = 5 000·1 = 5 000 Н    или  5 кН