Яку роботу виконує електричний струм зарядки телефона за 30с якщо,напруга 5 В,а сила струму 1 А​


Ответы на вопрос

Отвечает Огородникова Карина.

Ответ:

600 Дж

Объяснение:

t = 30 c

U = 5 B

I = 1 A

A - ? - робота струму

--------------------------------

A = U · I · t = 5 · 1 · 30 = 600 (Дж)