Обчисліть кінетичну енергію автомобіля з масою 1т, який рухається зі швидкістю 72 км\год.


Ответы на вопрос

Отвечает Горват Дарья.

Ответ:

2 592 000 Дж або ж 2,592 МДж

Объяснение:

Формула кінетичної енергії має вид

E_{k} = \frac{m*v^{2} }{2}

де м - масса тіла = 1т = 1000кг

v - швидкість = 72км/год

E_{k} = \frac{m*v^{2} }{2}= \frac{1000*72^{2} }{2} =\frac{5 184000}{2}= 2592000 Дж або ж 2,592 МДж