3. Отримання 1500 г алюмінію відбувається шляхом електролізу при напрузі 12 В. Визначити скільки

електроенергії витрачається на цей процес, якщо електрохімічний еквівалент алюмінію становить 9,3·10-8 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 500 г = 1,5 кг

U = 12 B

k = 9,3·10⁻⁸ кг/Кл

_______________

A - ?

Работа тока:

A = U·I·Δt

Из закона Фарадея для электролиза:

m = k·I·Δt

Отсюда:

I·Δt = m / k

Тогда:

A = U·I·Δt = U·m / k

A = 12·1,5 / (9,3·10⁻⁸) ≈ 200·10⁶ Дж   или    200 МДж