З літака, який летить горизонтально зі швидкістю 144 км/год, на висоті 500 м скинули вантаж для

полярників на відстані 400 м від місця їхнього розташування. Чи потрапив вантаж за місцем призначення? Протягом якого часу падав вантаж? Срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Кристина.

Объяснение:

Дано:

V0 = 144км/год

h = 500м

S= 400м

Знайти : t - ?

l - ?

Розв'язок

t=√(2*h/g)=√(2*500/10)=√100=10(с)

l= V0 * t = 10*40=400(м)

Вантаж потрапив за місцем призначення.