Спіраль нагрівача виготовлена з ніхромового дроту, площа поперечного перерізу якого 5,5 мм 2 ,а

довжина – 22 см. Знайти потужнiсть нагрiвача, якщо вiн увiмкнений у мережу з напругою 220В

Ответы на вопрос

Отвечает Селиванов Владислав.

Ответ:

Объяснение:

S=5,5 мм^2

L= 22 см = 0.22м

U=220В

p= 1,1 Ом*мм/м

P=?

P=U^2 / R

R= p*L/S

P= S*U^2 / (p*L) = 5.5*220^2 / (1.1*0.22)= 1100 килоВатт.