Чому дорівнює сила струму при короткому замиканні акумулятора з EPC 24B і внутрішнім опором 0.02 Ом​


Ответы на вопрос

Отвечает Зыкова Настёна.

Ответ:

Iкз=Е/r=24/0.02=1200A

Объяснение: