Рухаючись зі швидкістю 144 км/год мотоцикліст загальмував за 5 сек . Визначте прискорення руху


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ:

a=v/t

a=144000/5=28.8м/с2

Объяснение: