СРОЧНО, ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!! Проекція швидкості тіла, що рухається прямолінійно вздовж осі Ох,

змінюється за законом x= 5 - 2t. Обчисліть імпульс тіла та імпульс сили за 1 с і за 4 с після початку руху, якщо маса тіла 3 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Браницкий Лёва.

Решение:

Проекция скорости

v_x = 5 - 2t

Проекция ускорения

a_x = -2~(m/c^2)

Сила

F_x = m\cdot a_x = 3 \cdot (-2) = -6~(H)

1)

t₁ = 1 c

v_{x1} = 5 - 2\cdot 1 = 3~(m/c)

Импульс тела

p_{x1} = m\cdot v_{x1} = 3 \cdot 3 = 9~(kg\cdot m/c)

Импульс силы

F_x\cdot t_1 = -6\cdot 1 = -6~(H\cdot c)

2) t₂ = 4 c

v_{x2} = 5 - 2\cdot 4 = -3~(m/c)

Импульс тела

p_{x2} = m\cdot v_{x2} = 3 \cdot (-3) = -9~(kg\cdot m/c)

Импульс силы

F_x\cdot t_2 = -6\cdot 4 = -24~(H\cdot c)