Фізика задача визначити масу тіла якщо на нього діє сила тяжіння 45 Н​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Андрей.

Ответ:

4,5 кг

Объяснение:

F=m*g

m=F/g=45/10=4,5 кг