Чому дорівнює коефіцієнт жорсткості пружини, якщо вона під дією сили в 20 Н видовжилася на 5 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

F = k * x -------------------> k =  \frac{F}{x}

F - сила ( 20 Н )
x - величина деформации ( 5 см = 0,05 м )

k =  \frac{20}{0,05} = 400 H/м