Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 1 л води на 50 °С ?Роз'яжіть задачу♥️БУДУ

ВДЯЧНА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хаулин Антон.

Ответ:

Дано:

m=1л=1кг

дельта t°=50°C

c=4200Дж/кг°С

знайти

Q-?

Розв'язання

Q=c×m×(t°2-t°1)=c×m×дельта t°

Q=4200Дж/кг°С × 1кг×50°С = 210000Дж = 210кДж

Відповідь:Q=210кДж