59. Визначте власну середню швидкість під час ходьби. Для цього про- ідіть спокійним кроком 60

або 100 м і зафіксуйте час ходьби.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.

S=60м

t=2хв

CI

2хв=120с

Розв'язання

vcep=S/t=60/120=0,5м/с