Скільки разів за одну годину можна оббігти футбольне поле довжиною 110 м і шириною 40 м ,

рухаючись з постійною швидкістю 5 м/с ?тіки нормальну відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Римша Алина.

Ответ:

1

Объяснение:

периметр 110+40+110+40=220+80=300

5м/с=5*60=300м/ч

ответ 1 раз