СРОЧНО 82 БАЛА ДАЮ 5. (1,5бали) Визначте силу, прикладену до лівого плеча важеля довжиною 0,8 м,

якщо праве плече має довжину 0,3 м і на нього дієсила 40Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Александр.

Ответ:

106,67

Объяснение:

0,8/х=0,3/40

х=(0,8*40)/0,3