Промінь світла падає на плоске дзеркало під кутом 30* до його поверхні. 1. Чому дорівнює кут

падіння? 2.Чому дорівнює кут відбивання? 3.Чому дорівню. кут між падаючим і відбитим променями?

Ответы на вопрос

Отвечает Вавакин Игорь.

Відповідь:

1) 60. 2) 60. 3) 120.

Пояснення:

Кут падіння променя це кут між променем та лінією перпендикулярною до поверхні зеркала, Нормаллю.

1) кут падіння = 90-30=60 градусів.

Кут відбивання променя аналогічний куту падіння просто по другу сторону нормалі.

2) кут відбивання = 60 градусів.

Кут між падаючим і відбитим променем дорівнює сумі кутів падіння та відбивання

3) 60+60=120 градусів